بهترین متخصص اورولوژی چه خصوصیاتی دارد؟ اورولوژیست خوب کیست؟

در زمان مصریان و یونانیان باستان، پزشکان اغلب رنگ، بو و بافت ادرار را بررسی می‌کردند و به دنبال حباب، خون و سایر علائم بیماری بودند. امروزه یک رشته پزشکی کامل بر سلامت سیستم ادراری تمرکز دارد که به آن اورولوژی می‌گویند.

اورولوژیست‌ها متخصصان مهم پزشکی در زمینه مراقبت‌های بهداشتی و مسئول بررسی سیستم اورولوژی شما هستند. تخصص اورولوژیست در زمینه مراقبت‌های بهداشتی ادرار، به این متخصصین برای مردان و زنان به طور یکسان اهمیت می‌بخشد. با این حال، همه اورولوژیست‌ها یکی نیستند. برای شما ضروری است که بدانید چگونه تفاوت بین اورولوژیست خوب و بد را تشخیص دهید. این نوشتار را دنبال کنید تا ضمن آشنایی با ویژگی‌های بهترین متخصص اورولوژی، فردی را انتخاب کنید که بتوانید به او اعتماد نمایید.

در این نوشتار نگاهی می‌اندازیم به کارهایی که یک اورولوژیست انجام می‌دهد و زمانی که باید به یکی از این متخصصان مراجعه کرد.

دکتر مهری مهراد - بهترین اورولوژیست در تهران

اورولوژیست کیست؟

اورولوژیست متخصصی است که بیماری‌های دستگاه ادراری را در مردان و زنان تشخیص داده و درمان می‌کند. او همچنین درمان هر چیزی را که دستگاه تناسلی را در مردان درگیر می‌کند، بر عهده دارد. اورولوژیست‌ها در محیط‌های مختلفی از جمله بیمارستان‌ها، کلینیک‌های خصوصی و مراکز اورولوژی کار می‌کنند.

در بعضی موارد ممکن است به کمک جراحی سرطان را از بین ببرند یا انسدادی در دستگاه ادراری ایجاد کنند. دستگاه ادراری سیستمی است که ادرار را ایجاد، ذخیره و از بدن خارج می‌کند. اورولوژیست‌ها می توانند هر بخشی از این سیستم را درمان کنند، از جمله:

 • کلیه‌ها که برای تولید ادرار مواد زائد را از خون فیلتر و جدا می‌کنند.
 • لوله‌های حالب، که از طریق آنها ادرار از کلیه‌ها به مثانه می‌رسد.
 • مثانه، که یک کیسه توخالی برای ذخیره کردن ادرار است.
 • مجرای ادرار، که از طریق آن ادرار از مثانه به خارج از بدن می‌رود.
 • غدد فوق کلیوی، که در بالای هر کلیه قرار دارند و هورمون‌ها را آزاد می‌کنند.

اورولوژیست‌ها همچنین تمام قسمت‌های دستگاه تناسلی مردان را درمان می‌کنند، از جمله:

 • آلت تناسلی که اندامی است که ادرار را آزاد و اسپرم را از بدن خارج می‌کند.
 • پروستات، غده‌ای در زیر مثانه که مایع منی را به اسپرم اضافه می‌کند.
 • بیضه‌ها که دو اندام بیضی شکل و داخل کیسه بیضه‌اند که هورمون تستوسترون را می‌سازند و اسپرم تولید می‌کنند.

 

تخصصی به نام اورولوژی

اورولوژی یک رشته پزشکی است که بر بیماری‌های مجاری ادراری و دستگاه تناسلی مردان تمرکز دارد. بعضی از اورولوژیست‌ها بیماری‌های عمومی دستگاه ادراری را درمان می‌کنند و بعضی دیگر در نوع خاصی از اورولوژی تخصص دارند، از جمله:

 • اورولوژی زنان که بر شرایط دستگاه تناسلی و ادراری زنان تمرکز دارد.
 • ناباروری مردان، که بر مشکلاتی تمرکز دارد که مانع از بچه دار شدن مرد با همسرش می‌شود.
 • عصب شناسی، که بر مشکلات ادراری ناشی از شرایط سیستم عصبی تمرکز دارد.
 • اورولوژی کودکان که بر مشکلات ادراری در کودکان تمرکز دارد.
 • انکولوژی اورولوژی که بر روی سرطان‌های سیستم ادراری از جمله مثانه، کلیه‌ها، پروستات و بیضه‌ها تمرکز دارد.

بهترین متخصص اورولوژی | دکتر مهری مهراد

شرایط تحصیل و پرورش در رشته اورولوژی

شما باید بعد از فارغ‌التحصیلی از دانشکده پزشکی، چهار یا پنج سال آموزش پزشکی را در بیمارستان بگذرانید. در طول این برنامه که رزیدنسی نامیده می‌شود، در کنار متخصصان مجرب اورولوژیست کار می‌کنید و مهارت‌های جراحی را یاد می‌گیرید.

بعضی از اورولوژیست‌ها تصمیم می‌گیرند که یک یا دو سال آموزش اضافی ببینند که به آن فلوشیپ می‌گویند. در طول این مدت، اورولوژیست در یک زمینه تخصصی مهارت کسب می‌کند، مثلا انکولوژی اورولوژی یا اورولوژی زنانه. در پایان دوره آموزشی، متخصصان اورولوژی باید در آزمون گواهینامه تخصصی برای متخصصان اورولوژی قبول شوند.

نشانه‌های موفقیت یک اورولوژیست خوب!

اولا، متخصصین اورولوژی باید صلاحیت، آموزش و تخصص لازم را داشته باشند. با این حال، آنها باید بر زیرمهارت‌های دیگری نیز تسلط داشته باشند. مثلا برای تبدیل شدن به یک اورولوژیست خوب، آنها باید بسیار مراقب باشند، بتوانند جزئیات قوی را پردازش کنند و همچنین توانایی حل مشکلات را داشته باشند.

این مجموعه خاص از مهارت‌ها به متخصص اورولوژی کمک می‌کند تا آنچه را که بیمار می‌گوید درک کند و بتواند بر نوع بیماری‌هایی که احتمالا بیمار با آن روبه‌روست، تأکید کند. داشتن مهارت‌های تجزیه و تحلیل مناسب می‌تواند به اورولوژیست‌ها کمک کند تا تشخیص دهند بیمار باید تحت چه نوع معاینه یا تشخیصی قرار بگیرد.

 

بهترین متخصص اورولوژی چه ویژگی‌هایی دارد؟

اورولوژیست‌ها از مهم‌ترین متخصصان مراقبت‌های بهداشتی هستند. اما چطور می‌شود فهمید که پزشک شما بهترین متخصص اورولوژی است یا نه؟ در اینجا برخی از مشخصه‌های یک متخصص اورولوژی خوب را مرور می‌کنیم:

هوشیاری

متخصص اورولوژی نه تنها از نظر جسمی، بلکه حتی از نظر روحی و روانی هم باید در کنار بیمار حضور داشته باشد،‌ چون این تنها راهی است که می‌شود وضعیت بیمار را به طور کامل درک کرد. مدیریت زمان هم جنبه دیگری است که یک اورولوژیست باید از آن برخوردار باشد چون ارتباط بین بیماران و اورولوژیست می تواند متفاوت باشد. بعضی ممکن است روند طولانی‌تری را طی کنند و بعضی دیگر روند کوتاه‌تر. در هر مورد، متخصص اورولوژی باید بتواند به هر بیمار زمان لازم و مناسب را اختصاص دهد.

 

شخصیت قوی/ سازگاری

یک اورولوژیست خوب کسی است که نسبت به یادگیری و متخصص شدن مایل و مصمم باشد، به این دلیل که اورولوژیست‌ها نباید هرگز یادگیری را متوقف کنند. روند یادگیری با گذشت سال‌ها ادامه می‌یابد؛ آنها نه تنها باید دانشکده پزشکی و سایر برنامه‌های آموزشی را بگذرانند، بلکه باید در زمینه روندها و پیشرفت‌های تکنولوژیکی که ممکن است رویه‌های درمانی را تغییر دهند، به روز بمانند.

به غیر از علاقمندی به یادگیری، یک اورولوژیست باید توانایی ارائه شفقت داشته باشد و به بیماران اجازه دهد تا احساس آرامش کنند، به خصوص زمانی که در مورد مسائلی صحبت می‌کنند که ممکن است خجالت‌آور به نظر برسد.

 

سخت‌کوشی

اورولوژیست‌ها علاوه بر دلسوزی باید سخت‌کوش هم باشند، چون لازمه این شغل ساعت‌های نامنظم و طولانی کاری، گاهی دو تا چهار روز در هفته است. به طور متوسط، اورولوژیست‌ها نیازهای ۱۰۰-۵۰ بیمار را در هفته تامین می‌کنند.

علاوه بر این، مواردی که لازم است آنها در اتاق عمل باشند، می‌تواند منجر به ساعات طولانی کار شود. بیشتر اورولوژیست‌ها نیمی از روز خود را برای درمان انواع بیماری‌ها در اتاق عمل می‌گذرانند. آنها باید سختکوش و مایل به کار باشند تا با صرف زمان زیادی در تخصص خود به یک اورولوژیست خوب تبدیل شوند.

 

چه چیزی را باید در یک متخصص اورولوژیست جستجو کنید؟

شرایط و مشکلات مربوط به سیستم اورولوژی و اندام‌های تناسلی شما برای مدت طولانی‌تری باقی می‌مانند. این بدان معناست که بیمار ممکن است اغلب به دنبال مشاوره و معاینات منظم از سوی اورولوژیست انتخابی خود باشد و همین مساله رابطه طولانی بین بیمار و اورولوژیست ایجاد می‌کند.

در اینجا، این سوال پیش می‌آید که کدام صفت یک اورولوژیست باعث می‌شود ما او را خوب بدانیم. خب، پاسخ ساده است. اگر یک متخصص اورولوژی را پیدا کردید که همیشه در مورد احساس شما می‌پرسد و نشانه‌هایی از همدردی نشان می‌دهد، بلاشک بهترین گزینه برای شماست. چون بیمار کسی را نمی‌خواهد که فقط به دنبال نتایج درمان باشد و اخبار مربوطه را به او گزارش بدهد.

اورولوژیست‌ها پزشک مراقبت‌های اولیه شما می‌شوند و بنابراین، باید ضمن درک شرایط شما، به شما توجه شخصی داشته باشند.

 

چه چیزی بهترین متخصص اورولوژی را شکل می‌دهد؟

عفونت ادراری، بزرگ شدن غده پروستات، سنگ کلیه، مثانه بیش فعال و غیره شرایط دردناکی هستند که می‌توانند عوارض دیگری را به دنبال داشته باشند. اورولوژیست‌ها به متخصصان مهم پزشکی برای مردان و زنان تبدیل شده‌اند که با مسائل اورولوژی سروکار دارند. اگر به دنبال بهترین متخصص اورولوژی هستید، مطب اورولوژی دکتر مهری مهراد واقع در شمال تهران (منطقه زعفرانیه) در خدمت شماست و با صلاحیت کامل، تخصص و مهارت لازم برای درمان تمام مشکلات شما را در اختیارتان قرار می‌دهد؛ فراموش نکنید که دکتر مهراد دوست همدل و همراه شماست!

 

اورولوژیست‌ها چه وضعیت‌هایی را درمان می‌کنند؟

اورولوژیست‌ها طیف گسترده‌ای از بیماری‌ها را درمان می‌کنند که بر سیستم ادراری و دستگاه تناسلی مردان تأثیر می‌گذارد. به عنوان مثال در مردان:

در زنان:

و در کودکان:

دکتر مهری مهراد - بهترین متخصص اورولوژی در شمال تهران

اورولوژیست‌ها چه اقداماتی انجام می‌دهند؟

وقتی به یک اورولوژیست خوب مراجعه می‌کنید، آنها با انجام یک یا چند مورد از این آزمایش‌ها متوجه می‌شوند که چه شرایطی دارید:

 • تست‌های تصویربرداری مثل سی تی اسکن، اسکن ام آر آی یا سونوگرافی که به آنها اجازه می‌دهد تا داخل دستگاه ادراری شما را ببینند.
 • آنها می‌توانند سیستوگرام را تجویز کنند که شامل گرفتن تصاویر اشعه ایکس از مثانه شماست.
 • اورولوژیست شما می‌تواند سیستوسکوپی را انجام دهد که شامل استفاده از یک اسکوپ نازک به نام سیستوسکوپ برای دیدن داخل مجرای ادرار و مثانه است.
 • آنها ممکن است آزمایش ادرار باقیمانده بعد از تخلیه ادرار را انجام دهند تا بفهمند در حین ادرار کردن، ادرار با چه سرعتی از بدن شما خارج می‌‌شود یا بعد از ادرار کردن چه مقدار ادرار در مثانه باقی می‌ماند.
 • آنها می‌توانند از نمونه ادرار برای شناسایی باکتری‌هایی که باعث عفونت می‌شوند استفاده کنند.
 • همچنین ممکن است تست یورودینامیک را برای اندازه‌گیری فشار و حجم داخل مثانه انجام دهند.

اورولوژیست‌ها برای انجام انواع مختلف جراحی هم آموزش دیده‌اند، از جمله برای موارد زیر:

 • بیوپسی از مثانه، کلیه‌ها یا پروستات
 • سیستکتومی شامل برداشتن مثانه برای درمان سرطان
 • سنگ شکنی خارج بدنی با ویو شوک، شامل شکستن سنگ‌های کلیه برای دفع راحت‌تر آن‌ها
 • پیوند کلیه شامل جایگزینی کلیه بیمار با یک کلیه سالم
 • انجام جراحی برای باز کردن انسداد
 • ترمیم آسیب ناشی از جراحت
 • ترمیم اندام‌های ادراری درست شکل نگرفته
 • پروستاتکتومی، شامل برداشتن تمام یا بخشی از غده پروستات برای درمان سرطان پروستات
 • انجام روش اسلینگ، شامل استفاده از نوارهای مش برای حمایت از مجرای ادرار و بسته نگه داشتن آن بمنظور درمان بی‌اختیاری ادرار
 • برداشتن پروستات از طریق مجرای ادرار، شامل برداشتن بافت اضافی از پروستات بزرگ شده
 • انجام BPH برای درمان هیپرتروفی خوش خیم پروستات از طریق پیشابراه، شامل برداشتن بافت اضافی از پروستات بزرگ شده
 • یورتروسکوپی، شامل استفاده از یک اسکوپ برای برداشتن سنگ کلیه‌ها و حالب

 

چه زمانی باید به متخصص اورولوژی مراجعه کرد؟

پزشک مراقبت های اولیه می‌تواند شما را برای مشکلات خفیف ادراری، مانند عفونت ادراری، درمان کند ولی در صورتی که علائم شما بهبود نیابد یا اگر شرایطی دارید که نیاز به درمان دارد، ممکن است شما را به یک متخصص اورولوژی ارجاع دهد.

ممکن است برای شرایط خاصی نیاز به مراجعه به متخصص اورولوژی و متخصص دیگر داشته باشید. برای مثال، مردی که سرطان پروستات دارد می‌تواند به یک متخصص سرطان به نام «انکولوژیست» و یک متخصص اورولوژی مراجعه کند.

چگونه بفهمید که زمان مراجعه به اورولوژیست است؟ داشتن هر یک از علائم زیر نشان می‌دهد که شما مشکلی در دستگاه ادراری دارید و باید به متخصص مراجعه کنید:

بهترین متخصص اورولوژی در شمال تهران | دکتر مهری مهراد

همچنین اگر مرد هستید و علائم زیر را دارید، باید به متخصص اورولوژی مراجعه کنید:

 • کاهش میل جنسی
 • وجود یک توده در بیضه
 • مشکل در داشتن یا حفظ نعوظ

 

ویژگی‌های بهترین متخصص اورولوژی

پیدا کردن بهترین متخصص اورولوژی می‌تواند خیلی چالش برانگیز باشد چون مردم معمولاً اطلاعات زیادی در مورد این حرفه و ویژگی‌های آن ندارند. با علائم زیر می‌توانید بهترین‌های این حرفه را بشناسید:

 

۱. بهترین متخصص اورولوژی باید بتواند با بیماران همدلی کند!

شما همیشه باید به دنبال یک متخصص اورولوژی باشید که واقعاً بتواند با شما و شرایطی که با آن روبروهستید همدردی کند. چون متخصصان اورولوژی برای اکثر افراد به یک پزشک مراقبت‌های اولیه تبدیل می‌شوند، بنابراین ایجاد یک رابطه حرفه‌ای و در عین حال همدلانه با بیماران مهارتی است که برای اورولوژیست‌ها ضروری است. شما نباید احساس کنید که فقط مشتری پزشکی هستید که تصمیم به درمان شما گرفته است.

 

۲. بهترین متخصص اورولوژی باید با اشکال جدیدتر فناوری سازگار باشد

باید درک کنید که پزشکان، جراحان و متخصصان همیشه در حال یادگیری‌اند و آموزش و یادگیری مداوم برای آنها مفاهیم جدیدی نیست. آنها در سمینارها، وبینارها، کنفرانس‌ها و غیره شرکت می‌کنند تا در مورد فناوری جدید اورولوژی که می‌تواند به آنها در ارائه خدمات بهتر کمک کند، بیشتر بدانند. یک اورولوژیست خوب و موفق همیشه با آخرین روندهای تکنولوژیکی صنعت به روز می‌شود تا با اطمینان بیمارانش را از بهترین درمان‌ها و به بهترین شکل ممکن بهره‌مند کند.

اگر متوجه شدید که اورولوژیستی که به او مراجعه کرده‌اید همچنان به فناوری و روش‌های قدیمی پایبند است، لازم است از او دوری کنید. این متخصصین نمی‌توانند مشکلات بودجه‌ای و مالی را بهانه کنند، چون شما به عنوان یک بیمار این حق را دارید که فقط درمان‌های با کیفیت دریافت کنید. اگر حتی کوچکترین ایرادی در کیفیت درمان احساس می‌کنید، باید به طور واضح به او نه بگویید.

دکتر مهری مهراد - متخصص اورولوژی در شمال تهران

۳. بهترین متخصص اورولوژی باید مدارک تحصیلی و علمی مناسب داشته باشد

لازمست مطمئن شوید که آن متخصص اورولوژی که می‌خواهید به او مراجعه کنید، صلاحیت مناسب در زمینه تخصصش داشته باشد. ابتدا به صلاحیت اولیه آنها و سپس هر گواهینامه و مدرک اضافی که ممکن است برای ارائه خدمات خود دریافت کرده‌اند نگاه کنید؛ حتی می‌توانید برای دیدن اطلاعات صلاحیت پزشک به وب سایت او مراجعه کنید. پزشکانی که دارای تحصیلات مناسب و واجد شرایط مناسب و به‌روز هستند اطلاعات خود را در وب سایت قرار می‌دهند.

آنها معمولاً شرح حال مفصلی دارند که در آن می‌توانید در مورد تحصیلات و افتخاراتی که در طول حرفه خود کسب کرده‌اند بیشتر بدانید. اطلاعات تحصیلی این متخصص اورولوژی به شما می‌گوید که چقدر اورولوژی را جدی گرفته است.

۸ نکته طلایی برای انتخاب بهترین متخصص اورولوژی

اگر شما هم در پی توصیه پزشک عمومی به دنبال یک متخصص اورولوژی کارآمد هستید، این ۸ مورد را مدنظر قرار دهید. یک متخصص اورولوژی شما را در تصمیم گیری‌های زیادی در زمینه محافظت از سلامت دستگاه ادراری یا درمان بیماری و اختلالات آن راهنمایی می‌کند. اما برای انتخاب بهترین اورولوژیست، باید فاکتورهای مهم زیر را در نظر داشته باشید:

 

۱. به بازخورد بیماران دیگر اهمیت بدهید

با درخواست از پزشک عمومی مورد اطمینان خود برای معرفی اورولوژیست‌ها و راندمان کارشان شروع کنید. همچنین می‌توانید از نظرات خانواده، دوستان و سایر ارائه دهندگان مراقبت‌های بهداشتی برای شناخت هر چه بیشتر پزشک‌های متخصص استفاده کنید. برای تحقیق در مورد اعتبار و تجربه پزشکان وقت بگذارید. وقتی که تحقیقات خود را کامل کردید، یک قرار ملاقات با متخصص اورولوژی که به نظر می‌رسد بهترین کمک به شما را دارد، تعیین کنید.

 

۲. در مورد مدارک اورولوژیست مورد نظرتان تحقیق کنید

گواهی بورد تخصصی یکی از مهم ترین عواملی است که باید موقع انتخاب یک متخصص اورولوژی در نظر بگیرید، چون نشانه این است که پزشک آموزش، مهارت و تجربه لازم را برای ارائه مراقبت‌های اورولوژی دارد. همچنین تحقیق کنید که اورولوژیست سابقه قصور یا اقدامات انضباطی نداشته باشد. می‌توانید دانشکده پزشکی اورولوژیست، بیمارستان آموزشی، گواهینامه‌ها، و سابقه تخلفات انضباطی او را در وب‌سایت‌های دولتی پیدا کنید.

 

۳. تجربه اورولوژیست را در نظر بگیرید

زمانی که یک متخصص اورولوژی را انتخاب می‌کنید، باید تجربیاتش را هم در نظر بگیرید. هر چه اورولوژیست تجربه بیشتری در مورد یک بیماری یا روش خاص خود داشته باشد، احتمالاً نتایج بهتری خواهد داشت. بپرسید اورولوژیست چند بیمار با شرایط خاص شما را درمان کرده و اگر می‌دانید که به یک روش خاص نیاز دارید، از تعداد روش‌هایی که پزشک انجام داده و در مورد میزان عوارض یا عوارضی که با آن‌ها مواجه شده و همچنین خطرات عوارض خود سوال کنید. اورولوژیست‌های باتجربه به بهترین وجه می‌توانند از عوارض جراحی پیشگیری و یا به سرعت آنها را شناسایی و مدیریت کنند.

 

۴. جنسیت را در نظر بگیرید

خیلی مهم است که با جنسیت اورولوژیست خود احساس راحتی کنید، زیرا باید با او آشکارا درباره اطلاعات شخصی خود صحبت کنید. متخصصان اورولوژی ممکن است در شرایط اورولوژیک مخصوص مردان و زنان، مثل بزرگ شدن پروستات در مردان و بی‌اختیاری استرسی در زنان، تخصص داشته باشند. از متخصص اورولوژی در مورد آموزش‌ها و تجربیات اخیر او که به طور خاص با وضعیت و جنسیت شما مرتبط است، سوال کنید.

 

۵. کیفیت کلینیک مورد نظر

کلینیک و مطب دکتر شما مطب شماست! به همین دلیل، کیفیت مراقبت در مطبی را که اورولوژیست می‌تواند بیماران را در آنجا درمان کند، در نظر بگیرید. کیفیت مطب اورولوژی خیلی اهمیت دارد چون بیماران در مراکز درمانی دارای رتبه برتر عوارض کمتر و نرخ بقای بهتری دارند. علاوه بر این، مکان بیمارستان هم اهمیت زیادی دارد؛ تا اگر لازم است برای انجام آزمایش یا درمان به بیمارستان بروید، دسترسی آن شما را از رفتن به بیمارستان منصرف نکند.

 

۶. سبک ارتباطی را ارزیابی کنید

اورولوژیستی را انتخاب کنید که بتوانید با او راحت صحبت کنید و او از نیازهای اطلاعاتی شما پشتیبانی کند. هنگامی که برای اولین بار با اورولوژیست ملاقات می‌کنید، یک سوال بپرسید و به نحوه پاسخ او توجه کنید. آیا او از سوالات شما استقبال می‌کند و به روش‌هایی که برایتان قابل فهم باشد پاسخ می‌دهد؟ یک متخصص اورولوژی را پیدا کنید که علاقمند به شناختن شما باشد، ترجیحات درمانی‌تان را در نظر بگیرد و به فرآیند تصمیم‌گیری شما احترام بگذارد.

 

۷. نظرات بیماران را بخوانید

خواندن آنچه دیگران در مورد یک پزشک می‌گویند می‌تواند بینشی را در مورد نحوه طبابت یک پزشک و همچنین نحوه عمل پزشکی او ارائه دهد. برای بررسی تجربیات بیماران، می‌توانید از آنها در مورد برنامه‌ریزی قرار ملاقات، زمان انتظار، محیط اداری و جو مطب سؤال ‌کنید، یا در مورد اعتماد بیماران به پزشک، مدت زمانی که او با بیماران خود صرف می‌کند و به سوالات‌شان پاسخ می‌دهد، جویا شوید.

 

۸. تحقیق کنید بیمه شما چه چیزهایی را پوشش می‌دهد

پوشش بیمه شما یک موضوع عملی است. برای دریافت بیشترین مزایای بیمه و پرداخت کمترین هزینه برای درمان خود، ممکن است لازم باشد یک متخصص اورولوژی را انتخاب کنید که در برنامه شما بیشترین مشارکت را داشته باشد. موقع انتخاب یک متخصص اورولوژی، همچنین باید اعتبار، تجربه، نتایج و کیفیت بیمارستان را هم در نظر بگیرید.

 

متخصص اورولوژی یکی از متخصصانی است که می‌تواند به شما در شناسایی هر گونه مشکلی در اندام‌های تناسلی یا سیستم اورولوژیکی‌تان کمک کند و از آنجایی که این اندام‌ها خیلی مهم هستند، همیشه باید علائم مربوط به آن را به یاری یک متخصص خوب اورولوژیست جستجو کنید.

از دیگر صفحات وب‌سایت متخصص اورولوژی دکتر مهری مهراد دیدن کنید و برای تعیین وقت مشاوره همین امروز با ما تماس بگیرید.