لیفت واژن

جوانسازی واژن و برطرف کردن مشکلات واژینال مانند شلی، افتادگی و حتی تیرگی با روش های جدید پزشکی امکان پذیر شده است. لیفت واژن یکی از روش های جوانسازی واژینال که به صورت سرپایی و سریع انجام می شود.

لیفت واژن با نخ، یکی از تکنیک های جدید در جوانسازی واژن است. در این روش، با استفاده از نخ های خاردار که در قسمت هایی از واژن کار گذاشته می شود موجب اصلاح مشکلات ظاهری و شلی واژینال می شود. این نخ ها پس از جذب موجب کشش و تنگی واژن می گردند. این روش یکی از آسانترین و بهترین روش های تنگی و اصلاح فرم پرینه است. گشادی واژن علاوه بر مشکلات عدیده ای که برای یک خانم ایجاد می کند موجب جذب عفونت های متعدد نیز می گردد. درمان گشادی واژن به درمان عفونت های زنان نیز کمک شایانی می کند.

لیفت واژن برای چه کسانی مناسب است؟

لیفت واژن برای گروه سنی های بانوان یائسه قابل انجام است. اما نمی توان با قطعیت عنوان کرد که کسانی که در این طیف سنی قرار ندارند قادر به انجام این عمل زیبایی نیستند.

لیفت واژن برای گروه های زیر مناسب است:

بانوان یائسه

افرادی با اختلالات کف لگنی

افرادی که ورزش های سنگین انجام می دهند

افرادی با زایمان های مکرر

افرادی که دچار شلی واژن هستند

افرادی که سکس های متعدد داشته اند

خانوم های جوان که زایمان نداشته اند اما دچار شلی واژن هستند

مزایای لیفت واژن چیست؟

این کار برای جوانسازی بدن دارای مزایای بسیاری است که هر بانویی را برای تجربه ی این کار زیبایی ترغیب می کند.

بدون درد

بدون بیهوشی

رفع شلی، بد شکلی و بد فرمی واژن

موجب تنگی واژن می گردد.

یک کار زیبایی سرپایی است و دوران نقاهت ندارد.

تاثیر این کار زیبایی با عمل های جراحی زیبایی واژن تقریبا برابری می کند.

برای بانوان یائسه، موجب می شود ترشحات به حد نرمال برسد.

ماندگاری لیفت واژن

لیفت واژن با نخ های خاردار انجام می شود. حدودا ۶ الی ۹ ماه زمان لازم است که این نخ ها جذب بدن شوند، و در نهایت موجب سفتی عضله ی واژن و برطرف شدن مشکلات واژینال می گردد.  که در نهایت موجب سفتی عضله ی واژن با ماندگاری بالا می گردد. هر چقدر از زمان انجام لیفت نخ گذشته باشد تاثیر نخ ها بر روی عضلات بیشتر و موجب سفتی عضلات واژن می گردد. ماندگاری لیفت واژن را نمیتوان با جراحی زیبایی لابیاپلاستی مقایسه کرد اما رضایت بسیاری از مراجعان از انتخاب این عمل زیبایی را به همراه داشته است.

دوره ی نقاهت لیفت واژن

روش زیبایی لیفت واژن با نخ دوره ی نقاهت ندارد و کاملا سرپایی انجام می شود. بدون بیهوشی و با بی حسی موضعی نخ ها در قسمت هایی از واژن قرار می گیرند. خیلی سریع است و حداکثر ظرف مدت نیم ساعت انجام می شود. فرد پس از انجام این کار می تواند به راحتی به ادامه ی فعالیت های روزمره خود بپردازد.