امروزه مسئله رضایت مندی جنسی موضوع مهمی تلقی می شود چه بسا زندگی ها و خانواده ها ی زیادی به علت عدم آگاهی از مسائل جنسی و عدم آگاهی اینکه به چه کسی و به چه چزشکی مراجعه کنند از هم پاشده شده است.

آموزش جنسی به خانم ها از دوران نوجوانی و سپس در دوران بعد از ازدواج و حاملگی و سپس میانسالی و یائسگی اهمیت زیادی دارد.

آیا می دایند قدرت و تمایل جنسی خانمها در تمام سنین وجود دارد؟

آیا می دانید رابطه جنسی برای خانم ها در تمام سنین لازم و ضروری است ؟

با آگاهی به اینکه خانم ها بعد از حاملگی در زایمان دچار تغییراتی در آناتومی واژن خود می شوند مانند شل شدگی و افتادگی عضلات، عدم رضایت جنسی و عدم آگاهی و همینطور کاهش تمایل جنسی می شوند و با افزایش سن و رسیدن به دهه چهل و پنجاه زندگی شان این کاهش تمایل جنسی مثل شل شدن واژن و افتادگی عضلات کف لگن خشکی واژن عدم رسیدن به ارگاسم و عدم رضایت از اندام و ظاهر خودشان، دردموقع نزدیکی ،درد پس از نزدیکی ،عفونت ادراری پس از نزدیکی از مشکلات رایج این دوران است.

 

مشاوره جنسی

همچنین مشکلات جنسی در زنان یکی از دغدغه هایی است که امروزه زنان را در جوامع مدرن درگیر کرده است به گونه ای که زنان در مسئله جوانسازی واژن در ایالات متحده آمریکا پول فراوانی خرج جوانسازی واژن از طریق PRP می نمایند.

مرکز ما جدیدترین روش های جوانسازی واژن را ارائه می دهد که تزریق فاکتورهای رشد و پلاسما غنی شده، که از خون فرد گرفته می شود و پس از مراحل اماده سازی در واژن فرد تزریق می شود که o-shot نامیده می شود.

محققان پس از تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدند که پلاکت های موجود در خون باعث ترمیم زخم وتاثیر فراوان در رشد و جوانسازی در اصل پلاکت های خون که حاوی فاکتور های رشد هستند باعث ایجاد سلول های جدید می شوند و هنگامی که این پلاکت ها را به وسیله سانترفیوژ از خون فرد جدا کرده و ان را با مواد خاصی غنی می کنیم و سپس ان را در قسمت های مختلف بدن که نیاز به تشکیل بافت جدید دارد تزریق می کنیم که پلاکت غنی شده خود فرد سبب تحریک کلاژن سازی و جوانسازی می شود.این روش به نام PRP واژینال شناخته می شود.

برای اینکه بتوان نتیجه تزریق PRP در واژن را مشاهده کرد ممکن است به چندین جلسه نیاز باشد و نتیجه بعد از گذشت چند هفته مشخص می شود.

نتیجه درمان PRP در افراد مختلف گوناگون است و بستگی دارد واکنش های سلولی هر فرد چگونه باشد خانم هایی که پیرتر هستند در صورت وجود بیماری های مزمن و یا سیگاری بودن و یا نداشتن رژیم غذایی صحیح و دیگر مواردی که ممکن است در پوست شما تاثیر گذار باشد نتیجه ضعیفی از PRP واژینال به دست خواهند آورد

مزایای این روش:

برانگیختگی بیشتر ازناحبه کلیتوریس

جوان شدن پوست نرم و صاف ،اطراف واژن

ارگاسم قوی تر

تعداد بیشتر دفعات رسیدن به اوج لذت جنسی

افزایش میل جنسیمشاوره جنسی

افزایش توانایی رسیدن به ارگاسم از طریق واژن

کاهش درد برای کسانی که مقاربت دردناک دارند

کاهش بی اختیاری ادرار

 

آیا PRP عوارض دارد؟

در صورتی که PRPواژینال در مراکز نامعتبر انجام بگیرد به مانند هر روش دیگری امکان عفونت در آن وجود دارد. از آنجایی که در روش PRP از نمونه خون اتولوگ استفاده می شود احتمال به وجود آمدن واکنش های ایمنی وجود ندارد و امکان ندارد بیماری ها از این روش انتقال یابند.

PRP باعث افزایش ارگاسم در زنان می شود. رسیدن به ارگاسم در زنان بستگی به این دارد که واژن دارای رطوبت در رابطه باشد و تمایلات G, O خوب و ثابتی باشد نقطه جنسی بالا رود و زندگی جنسی افراد تغییر کند.

در روش PRP پلاکت غنی شده شخص دریافت می شود و سپس به نقطه G وازن تزریق می شوداین عمل باعث تحریک هورمون های رشد می شود که به بازسازی بافت واژن کمک می کند و سرعت می بخشد.

O shot PRP واژینال است یکی از تاثیرهای مهم و مفید PRP بر روی پلاسمای غنی از پلاکت باعث بازسازی مجدد بافت واژن می شود. در نتیجه پاسخ های جنسی افزایش می یابد از این روش در درمان بی اختیاری نیز استفاده می شود. که با بازسازی بافت ها باعث می شود که بی اختیاری درمان یابد.

برای رضایتمندی جنسی، هر دو زوج باید وضعیت مناسبی داشته باشند بنابراین برای آقایان نیز بایستی درمان انجام داد.