درمان ناتوانی جنسی مردان

اختلال در نعوظ و ناتوانی جنسی از مشکلات شایع آقایان است اما خوشبختانه به دلیل پیشرفت تکنولوژی گزینه‌های درمانی روز به روز افزایش یافته است.

 

علائم ناتوانی جنسی آقایان چیست؟

همان طور که قبلا هم اشاره شده است ناتوانی جنسی جزو مشکلات بسیار متداول آقایان در سنین بالا محسوب می شود. این موضوع بدان معنا نیست که احتمال وجود ناتوانی جنسی مردان در جوانان به طور کامل وجود ندارد، اما باید اشاره کرد که این مشکل در جوانان بیشتر به دلیل مسائل روحی و روانی است و مشکلی بنیادین محسوب نمی شود. در سنین بالا این مشکل می تواند به دلیل بیماری های زمینه ای دیگری همچون دیابت، فشار خون، مشکلات قلبی و عروقی و … باشد و بنابراین نیاز است که توسط متخصص مورد آزمایش و درمان کامل قرار گیرید.

 

کم شدن میل جنسی مردان در اثر ناتوانی جنسی

کم شدن میل جنسی آقایان خود می تواند دو علت عمده و متفاوت داشته باشد، اولین دلیل همان طور که پیش از این نیز اشاره شد مشکلات ناشی از اختلالات روحی و روانی است. نوع دیگری از بی میلی جنسی ناشی از اختلالات هورمون جنسی می باشد که در این مورد لازم است برای برطرف کردن عدم رغبت شخص به برقراری رابطه با جنس مخالف، آزمایش های هورمون جنسی برای او در نظر گرفته شود و زیر نظر متخصص در صدد رفع آن تلاش کرد.

اگر بیمار نمی خواهد یا نمی تواند برای درمان ناتوانی جنسی خود از مواد دارویی استفاده کند، روش وکیوم تراپی یکی از بهترین و رایج‌ترین روش ها برای درمان ناتوانی جنسی مردان و اختلال نعوظ است که از مصرف داروهای شیمیایی جلوگیری می‌کند.

وکیوم تراپی چگونه انجام می شود؟

در این روش برای ایجاد نعوظ، یک سیلندر پلاستیکی بر روی آلت تناسلی قرار می‌گیرد و هوا از درون سیلندر خارج می‌شود. این عمل باعث می‌شود که آلت تناسلی تحت فشار قرار گرفته و خون در درون آن جریان یابد. یک حلقه لاستیک و منعطف بر روی قسمت انتهایی آلت تناسلی قرار گرفته که به حفظ حالت طبیعی آن کمک می‌کند.